Vasaros dienos stovykla 2022

Vasaros dienos stovykla 2022

Vasaros stovykla ,,Atrask keliaudamas“

Programa:

 1. Pažintis su Balninkų kraštu: pirmasis Lietuvoje stiklo gaminių muziejus, stiklo istorija ir gaminimo paslaptys. Tapyba ant stiklo – išskirtinė galimybė realizuoti savo meninius gebėjimus ir ,,pasimatuoti“ dailininko profesiją. Aktyvus laisvalaikis ir piknikas Alaušo ežero pakrantėje.
 2. Raubonių dinozaurų parkas. Apsilankymas didžiausiame tokio tipo parke Pabaltijo šalyse, tavęs laukia daug natūralaus dydžio dinozaurų, drakonų, milžiniškų vabalų, pramogos ir linksmybės šalia esančiame atrakcionų parke, galimybė ekstremaliai nusileisti padanga nuo kalno ir daug įvairių batutų.
 3. Diena Trakuose: pažintis su Trakų krašto istorija, kulinariniai bandymai karaimų virtuvėje, pramogos ir žaidimai Galvės ežero pakrantėje.
 4. Biržai, Kirkilai. Apsilankymas Kirkilų pramogų parke, kuriame įsikūręs gravitacijos kambarys, paslaptingi iliuzijų ir siaubo namai, triušių sala. Pasivaikščiojimas ilgiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu, žvilgsnis iš Kirkilų apžvalgos bokšto. Didžiausios Lietuvoje smegduobės ,,Karvės ola‘‘ lankymas.
 5. Išvyka į Anykščius: šimtamečio siauruko paslaptys ir technikos atradimai, žvilgsnis į Amykščius iš paukščio skrydžio, Laimės žiburio legenda, vandens pramogos ,,Bangenyje“.

07-11 – 07-15

08-01 – 08-05

Kaina 220 eur

 

Vasaros stovykla ,,Pažink keliaudamas“

Programa:

 1. Edukacija ,,Farmers Circle‘‘ Apsilankymas ekologiniame ūkyje, susipažinimas su daržininkyste, daržovių bei žolelių degustacija.
 2. Edukacinę iškyla Pelėdų parke: išskirtinė pažintis su nakties paukščiais dieną, išminties paukščių gyvenimas iš arti.
 3. Įspūdinga kelionė į Lietuvos jūrų muziejų: magiškas jūrų gyvūnijos pasaulis, užburiantis delfinų pasirodymas. Ajtyvus poilsis ir maudynės Smiltynės paplūdimyje. Pinigų puodynės paieškos Klaipėdos senamiestyje, kruizinių laivų apžiūra uoste.
 4. Diena ,,Žalvario parke‘‘: netradiciniai eksponatai  ,,Mūsų NASA“, ,,Robinzono namelis“, unikalūs atrakcionai ir žaidimai, smagūs vandens nusileidimo takeliai, maudynės, pačių pasigaminti pietūs ant laužo ir kitos aktyvios pramogos po atviru dangumi.
 5. Seniausio Lietuvoje amato – žvakių liejimo – paslaptys, nepakartojama amatininko patirtis  gaminant savo kūrybos žvakę. Pažintis su Deltuvos krašto istorija.

06-27 – 07-01;

07-18 – 07-22;

08-08 – 08-12

Kaina 220 Eur

 

Vasaros stovykla ,,Pramogauk keliaudamas“

Programa:

 1. Pažintis su Balninkų kraštu. . Edukacija ,, Aukštaitiški valgiai karalių stalui‘‘. Kulinariniai bandymai senovinėje aukštaičių virtuvėje, gaminimo drauge pramoga. Aktyvus laisvalaikis, gamtos pramogos ir žaidimai Alaušo ežero pakrantėje.
 2. Įstros aviaparko muziejus Panevėžio rajone+ aktyvus laisvalaikis prie ,, Ekrano marių‘‘ . Susipažinimas su aviacijos istorija, menančia žymiausius Lietuvos lakūnus, jų kasdienybę, Pirmojo pasaulinio karo bei tarybinio laikotarpio aviacijos, karinių naikintuvų apžiūra.
 3. Išvyka į Dzūkiją: Merkinė, Druskininkai. Miško pasaulis iš Merkinės apžvalgos bokšto, nuotykiai ir žaidimai miško muziejuje po atviru dangumi ,,Girios aidas“, linksmybės ir pramogos vandens atrakcionų parke ,,AQUA“.
 4. Naktis ,,Lyderių kartoje“: ,,pižamų vakarėlis“, naktinis kino klubas, diskoteka, gardūs naktipiečiai.
 5. Diena Europos parke: netradiciniai eksponatai iš viso pasaulio, atrakcijos ir nuotykiai gamtos apsuptyje, orientacinės varžybos ir lobio paieškos.

07-04 – 07-08;

07-25 – 07-29

Kaina 220 Eur

Nėra komentarų

Rašyti komentarą