Vasarok su “Lyderių karta”

Vasarok su “Lyderių karta”

Kadangi vasara jau čia pat, o vaikai jau ją rūpestingai planuoja, tad visus tėvelius raginame padovanoti savo atžaloms nuostabias dienas Vasarok su “Lyderių karta” stovyklose, kur tikrai neteks nuobodžiauti.

Mūsų tikslas, kad dienos stovykloje vaikas daug sužinotų, patirtų, išbandytų ir jaustųsi puikiai, o į namus parsineštų pliūpsnį gerų emocijų. Šiam tikslui įgyvendinti mums padės išvykos, pramogos, daug geros energijos teikiančios veiklos ir įspūdžiai. Virsime mažaisiais menininkais, gamtininkais, stovyklautojais, sulauksime įdomių svečių, aktyviai leisime laisvalaikį ir tiesiog džiaugsimės nuostabia vasara! Tad paskubėkite, mes jūsų labai laukiame!

Priimame rezervacijas į šias VASAROS stovyklas:

Birželio 17 – 22 d. 
“PASAULIO MARGUMAS” Rečionyse. Dieninė. Maitinimas 3 kartus/dieną. Kaina – 100 Eur.

 

Birželio 25 – 28 d. 
“MANO IR GAMTOS DRAUSGYSTĖ” Skautų sklėnyje. Dieninė. Pietūs ant laužo + užkandžiai. Kaina – 80 Eur.

Liepos 1 – 5 d. 
“MENŲ SAVAITĖ” Rečionyse. Dieninė. Maitinimas 3 kartus/dieną Kaina – 100 Eur.

Liepos 8 – 12 d. 
“PADEDU SAU AUGTI” Rečionyse. Dieninė. Maitinimas 3 kartus/dieną. Kaina – 100 Eur.

Liepos 15 – 19 d. 
“TEATRO SAVAITĖ” Rečionyse. Su nakvyne. Maitinimas 4 kartus/dieną. Kaina – 130 Eur.

Liepos 22 – 26 d. 
“JUDRUMO SAVAITĖ” Šventupės kempinge. Dieninė. Pietūs ant laužo + užkandžiai. Kaina – 80 Eur.
Vaikų amžius 6-11 metų.
Informacija bei registracija:
info@lyderiukarta.lt,
+370 699 06652
+370 615 69997

 

IŠSAMI INFORMACIJA:

Stovykla “Pasaulio margumas”

KADA: Birželio 17 – 21 d.
KUR: Rečionys
KAINA: 100 Eur, broliams ir seserims 85 Eur

MAITINIMAS: 3 kartus per dieną

APRAŠYMAS:

Atrask naujas kultūras ir šalis leisdamasis į nuotykių ir pažinimo stovyklą „ Pasaulio margumas“. Susipažinsime su kitų šalių papročiais ir tradicijomis, šokiais, gaminsime ir ragausime maistą. Atrasime ir aptarsime gražiausius ir įdomiausius Žemės kampelius, bendrausime su svečiais ir leisimės į mažas keliones patys. Po užsiėmimų stovyklautojai džiaugsis aktyviais laisvalaikio užsiėmimais, kurių metu bus lavinami įvairūs jų gabumai: sporto, skirtingų tautų šokių, meno akademijos, projektinė, kūrybinė ir patyriminė veikla. Kiekvienas stovyklautojas tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Visi kartu dainuosime, šoksime, dalyvausime nuotaikingose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime: kiekviena diena – su nauja kalba: anglų, vokiečių, ispanų, gestų kalbomis. Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų ar susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba.

 

Stovykla „Mano ir gamtos draugystė“
KADA: Birželio 25 – 28 d.

KUR: Skautų slėnis

KAINA: 80 Eur, broliams ir seserims 65 Eur

MAITINIMAS: pietūs ant laužo + užkanžiai

APRAŠYMAS:

Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Mokysimės stovyklavimo pradmenų gamtoje. Leisimės vis į naują patyrimą ir išbandymą. Išmoksime laužą užkurti be degtukų, saugiai naudotis peiliu, pasiruošti ir leistis į žygį, plaukti kanojomis ir plaustais. Išbandysime maisto gamybą ant laužo, šaudymą iš lankų. Leisimės į orientacinį žygį. Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų ar susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba.  Mūsų laukia daug žaidimų sausumoje ir vandenyje. Programa pakankamai aktyvi ir įtraukianti.

 

Stovykla „Menų savaitė“
KADA: Liepos 1-5 d.
KUR: Rečionys
KAINA: 100 Eur, broliams ir seserims 85 Eur

MAITINIMAS: 3 kartus per dieną

APRAŠYMAS:

Stovykla orientuota į individualų vaikų meninių gebėjimų ugdymą, tarpusavio bendravimą per meną. Stovyklos metu vaikai susipažins ir išmoks dirbti su įvairiomis dailės dekoravimo technikomis. Su dailininke gamtoje pasinersime į tapymo ir dailės terapijos pasaulį. Meniniai netikėtumai, diskusijos, darbų aptarimai ugdys vaikų kūrybingumą. Mergaitės pasiners į karoliukų pasaulį, pasijaus talentingomis papuošalų kūrėjomis. Kalbėsime apie spalvas, jų derinimą tarpusavyje ir kursime apyrankes, lankelius, seges, auskarus, plaukų gumytes, vėrinius. Stovykloje vaikai tobulins savo robotikos ir programavimo žinias, kurdami judančius, robotizuotus objektus. Vaikai taps tikri dizaineriai, išmėgins keramiko amatą, lipdymą iš molio, bei išmoks kepinių dekoravimo subtilybių. Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų ar susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba. Stovyklos metu vaikai ne tik užsiims kūrybine veikla, bet ir smagiai leis laiką aktyviai žaisdami, sportuodami, bei pramogaus mieste pramogų korporacijoje.

 

Stovykla “Padedu sau augti”
KADA: Liepos 8 – 12 d.
KUR: Rečionys
KAINA: 100 Eur, broliams ir seserims 85 Eur

MAITINIMAS: 3 kartus per dieną

APRAŠYMAS:

Tai dieninė vaikų sveikatingumo stovykla, kurioje vaikai sužinos daug įdomių dalykų apie savo kūną, susipažins su sveikais maisto produktais. Patys gaminsime sveiką ir skanų  maistą, spausime sultis. Daug mankštinsimės, susipažinsime su joga. Kartu medituosime. Ieškosime „Lobio“ orentaciniame žygyje. Stovyklos metu per praktines veiklas formuosime sveiko gyvenimo įpročius. Stovykla vaikams  skatins atsakingą požiūrį į sveikesnius maisto produktus, jų vartojimą. Aptarsime atliekų rūšiavimo svarbą, mokysimės kaip tai įgyvendinti. Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų ar susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba. Stovyklos metu vaikai ne tik užsiims kūrybine veikla, bet ir smagiai leis laiką aktyviai žaisdami, sportuodami, bei pramogaus mieste pramogų korporacijoje. Aplankysime gyvūnų prieglaudą. Susipažinsime su „kitokio“ vaiko pasauliu. Gražinsime aplinką ir užsiimsime savanoriška veikla.

 

Stovykla su nakvyne “Teatro savaitė”
KADA: Liepos 15 – 19 d.
KUR: Rečionys
KAINA: 130 Eur, broliams ir seserims 110 Eur

MAITINIMAS: 4 kartus per dieną

APRAŠYMAS:

Kūrybinė dienos stovykla „Teatro savaitė“ kviečia visus įdomybių, kūrybos, bendravimo ir judesio ieškančius vaikus. Nepaprastas Teatro pasaulis nori atskleisti jums savo paslaptis, ar jūs pasiruošę jas išklausyti? Kartu su kitais jaunaisiais aktoriais subursime pačią draugiškiausią trupę,susipažinsime su teatro užkulsiais, išmoksime valdyti dėmesį, lavinsime savo balsus ir judesius. Susipažinsime ne tik su pantomimos subtilybėmis, bet ir išmokysim grimo meno, tad galėsime pavirsti bet kuo! Kūrybinės išeities ieškosime ir savo pačių rankomis darydami įvairius darbelius: klijuosime, aplikuosime, tapysime, lipdysime ir ne tik! Vakarus leisime prie laužo su dainomis, bei dūksime diskotekose. Dalyvausime naktiniame žygyje. Paskutinę stovyklos dieną pakviesime tėvelius į draugišką teatriuką,kuriame atsivers pati stebuklingiausia jaunųjų teatro aktorių uždanga!

 

Stovykla „Judrumo savaitė“
KADA: Liepos 22 – 26 d.
KUR: Šventupė
KAINA: 80 Eur, broliams ir seserims 65 Eur

MAITINIMAS: pietūs ant laužo + užkanžiai

APRAŠYMAS:

Stovykloje sportuosime, iškylausime, išbandysime savo jėgas įvairiose sportinėse pramogose: stiprinsime komandinius įgūdžius estafetėse, lauko žaidimuose. Gaminsime maistą gamtoje. Pažinsime Šventupės kraštą. Leisimės į orientacinį žygį. Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų ar susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba. Mūsų laukia daug žaidimų sausumoje ir vandenyje. Programa pakankamai aktyvi ir įtraukianti. Gražinsime aplinką ir užsiimsime savanoriška veikla.

 

DIENOS STOVYKLŲ DIENOTVARKĖ
8.00 – 9.00             Atvykimas, pusryčiai, rytiniai pašnekesiai.
9.00 – 11.00           Kūrybinė veikla.

11.00 – 11.30         Arbatos pertraukėlė, priešpiečiai.
11.30 – 13.00         Žaidimai, aktyvi veikla lauke .
13.00 – 13.40         Pietūs.
13.40 – 15.50         Pramogos, žaidimai, ekskursijos, edukacinės programos.
15.50 – 17.00         Kūrybinė veikla, komandiniai žaidimai.
17.00 – 18:00         Vakarienė. Vykimas namo.

 

STOVYKLOS SU NAKVYNE DIENOTVARKĖ
8.00 – 9.00             Pusryčiai, rytiniai pašnekesiai.
9.00 – 11.00           Kūrybinė veikla.

11.00 – 11.30         Arbatos pertraukėlė, priešpiečiai.
11.30 – 13.00         Žaidimai, aktyvi veikla lauke .
13.00 – 13.40         Pietūs.
13.40 – 15.50         Pramogos, žaidimai, ekskursijos, edukacinės programos.
15.50 – 17.00         Kūrybinė veikla, komandiniai žaidimai.
17.00 – 18:00         Vakarienė

18:00 – 19:00         Pasiruošimas vakaro veiklai

19:00 – 21:00          Vakaro pramogos

21:00                      Naktipiečiai

22:00                      Labanakt

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą.

Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos vietos nuo “Lyderių kartos” patalpų įskaičiuotas į stovyklos kainą.

 

Informacija bei registracija:
info@lyderiukarta.lt,
+370 699 06652
+370 615 69997

 

1Komentaras
 • Rasa
  Paskelbta 08:00h, 10 birželio Atsakyti

  Sveiki,
  Norėčiau rezervuoti dvi vietas 9 ir 6 metų broliukams į ,,Judrumo savaitės” stovyklą liepos 22-26 d.
  Tai būtų: Aidanas Piešina (9m.), gim. 2010.03.07 ir Vainius Piešina (6 m.), gim. 2013.06.15
  mano el.paštas : rasiukas.lt@gmail.com
  P.S. Esu šių berniukų teta. Vaikų tėvai gyvena užsienyje

Rašyti komentarą