Mergaitė bręsta: susitikimas mamos ir dukroms

Mergaitė bręsta: susitikimas mamos ir dukroms

“Mergaitė bręsta” – tai susitikimas apie paauglystę ir jos pokyčius: kaip keičiasi kūnas ir smegenys, kai iš vaiko tampama suaugusia moterimi? Su kokiomis kultūrinėmis normomis susiduria bręstančios mergaitės? Kaip atrodo reprodukciniai organai, kaip jie veikia, ir kaip gyventi su prasidedančiu menstruacijų ciklu – tai pagrindinės temos, kurioms skirsime šį susitikimą. Bus daug pasakojimo, taip pat turėsime vaizdinės medžiagos, kad galėtume lengviau įsivaizduoti, kaip viskas atrodo, kaip tiksliai vadinasi visi svarbūs organai, darysime kvizus ir vieną kitą užduotį poromis.

Šio susitikimo tikslas – praplėsti kūno raštingumo žinias, atrasti naujų temų pokalbiams šeimose, įgyti praktinės informacijos. Jį veda Lina Gabrijolavičienė, kūniškumo, moteriškumo temose dirbanti nuo 2016 metų, vedanti įvairias paskaitas ir susitikimus moterims, norinčioms geriau pažinti save. 2023-iaisiais dalyvavo Įvairovės ir edukacijos namų mokymuose “Įrankių dėžė lytiškumo ugdymui” , taip pat baigė metus trukusius terapinius mokymus “Vidinio paauglio gydymas” su terapeute Svarup Disegni.

Vakaras skirtas maždaug 9-12 metų mergaitėms, kai atsiranda pirmieji brendimo požymiai ir domėjimasis tema, ir jų mamoms – kad būtų jaukiau, kad drovumas netrukdytų priimti informaciją, kad kiltų klausimų, kuriuos vėliau bus galima aptarti jau tarpusavyje.
Jei jūsų dukra jaunesnė ar vyresnė, bet jaučiat, kad būtų naudinga – susisiekit, pasitarkime.

Dalyvavimas nemokamas.
Registracija: https://forms.gle/rwcmcUm8Vshykc8v5
Vietų skaičius ribotas.

Kilus klausimams: info@lyderiukarta.lt arba +370 69906652

Nėra komentarų

Rašyti komentarą