Kaip pasitikėti savimi, nepasiduoti stresui ir įtampai egzaminų laikotarpiu

Kaip pasitikėti savimi, nepasiduoti stresui ir įtampai egzaminų laikotarpiu

Pasitikėti savimi – reiškia turėti vidinę darną savyje ir nejausti diskomforto dėl kylančių minčių, sakomų žodžių, priimamų sprendimų, žinoti, jog gali susidoroti su gyvenimo iššūkiais bei pasiekti savo tikslus. Bet mus supanti aplinka diktuoja savo taisykles ir netgi reikalauja elgtis vienaip ar kitaip, todėl, norėdami išvengti konfliktų ar nepatogių situacijų, mes pasiduodame mus supančios aplinkos įtakai, lyginame save su kitais, bet kokia kaina stengiamės pateisinti išorės (draugų, mokytojų ar tėvų) lūkesčius.

Tai kelia daug streso, įtakoja savęs vertinimą, pradedam abejoti ir nepasitikėti savo poreikiais, požiūriu, sprendimais. Bet kokio dalyko ar kurso baigiamieji egzaminai gali tapti nelengvu išbandymu savęs vertinimui, susvyruoja tikėjimas, kad „aš galiu“, gąsdina nežinomybė. Tai gali trukdyti tobulėti, atlikti užduotis.

Kviečiame 17-19 metų jaunuolius, kurie šiuo metu patiria stresą arba įtampą dėl artėjančių egzaminų į savitarpio pagalbos grupę. Susitikimų metu mokysimės kontroliuoti stresą, iš anksto numatyti, kaip suvaldysite situaciją, praktikuosime „būti pasitikinčiu“- tai reiškia turėti realistinį savo galimybių suvokimą ir tikėti, kad „galiu“.

Grupė vyks kiekvieną antradienį, nuo 17 iki 19 val. adresu Miškų g. 29 (VšĮ Lyderių Karta).

Grupės pradžia – gegužės 21 d. (numatyta 6 susitikimai)

Susitikimus ves psichoterapeutės Jurgita Zakarauskienė ir Rūta Važgauskienė

Registracija: https://forms.gle/Pqdaq8PTh2Kz9h4a8

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys grupėje turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://drive.google.com/file/d/1QSjWbR-HAz7in7zc__bPwT8FJu94D3Hj/view?usp=sharing

Vietų skaičius ribotas.

Kilus klausimams: info@lyderiukarta.lt arba +370 69906652

Savitarpio pagalbos grupė organizuojama, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos KOPA“, kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Nėra komentarų

Rašyti komentarą